Sobota 20 stycznia 2018

WOŚP zagra kolejny raz

WOŚP zagra kolejny raz Źródło:MDK nr 5

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 26 raz. W najbliższą niedzielę 14 stycznia w całym kraju, a także poza jego granicami, zbierane będą pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Kliknij, aby polubić Fordon.pl na Facebooku

Finał WOŚP będzie miał miejsce na Starym Rynku – od godziny 12.00 na scenie prezentować będą się tancerze, a następnie zagrają m. in. easy.lovers, Hemp Gru i Monika Lewczuk. Pojawią się też MotoDawcy Uśmiechu, a z nimi Quad Team Bydgoszcz, Klasyki oraz Muzeum Telefonów Komórkowych. Pojawią się także żywe maskotki: Myszka Micki i Mini, para Minionków i dzielny Lew, z którymi mieszkańcy będą mogli zrobić sobie zdjęcie.

 

Również w Fordonie nie zabraknie imprez organizowanych na rzecz WOŚP. Do akcji włączyły się fordońskie szkoły, m.in. dziś w SP nr 65, tradycyjnie już przeprowadzone zostaną licytacje, loterie fantowe itp. W Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 (ul. Krysiewiczowej 8) w sobotę 13 stycznia, w godz. 10.30-12.30 odbywać się będą pokazy sportowe, warsztaty plastyczne, a także gry i zbawy dla dzieci.